Szczyrba

Aktualności

Aktualności

Z. Kozuba i Synowie- bo to rodzina tworzy smak! Dołącz do rodziny!!!

   Poltrex Sp. z o.o. to firma rodzinna, założona w 2005 roku przez Zbigniewa Kozubę i jego dwóch synów: Macieja i Jakuba. Firma specjalizuje się w produkcji polskich, tradycyjnych wyrobów alkoholowych klasy Premium, sprzedawanych w Polsce oraz za granicą. Pierwsza marka własna firmy to nalewki "Z. Kozuba i synowie" adresowana do wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkowy, tworzony z pasją i według rodzinnych receptur smak oraz najwyższą jakość.

 

OKOWITA ŻYTNIA 0,7L- 40%

     Wytwarzana jest ze słodu żytniego przy użyciu tradycyjnego, miedzianego alembiku. Trunek ten wyróżnia się spośród czystych wódek dostępnych na półkach smakiem i aromatem. Uważa się,iż aromat ma mocny i wyrazisty, szlachetny zaś smak zaskakująco łagodny i miękki z nieco pikantnym zakończeniem.

 

 

 

WHISKY WHITE DOG 0,7L- 40%

     Biała whisky pochodzi z czasów prohibicji i jest świeżo narodzona whisky, która nie miała jeszcze sposobności zetknąć się z beczką, a w której po upływie nie mniej niż 3 lat leżakowania staje się prawdziwą whisky. Na stoły trafia White Dog wytwarzany z najwyższej jakości słodów jęczmiennych. Rodzinna faktoryja czuwa nad tradycyjnym procesem destylarni w miedzianym alembiku. Bogaty bukiet smakowy, począwszy od słodko miodowych i czekoladowych nut, do lekko wyczuwalnego dymu, pochodzącego z wędzonego słodu. Łagodność i gładkość, słodkawy na początku i nieco ostrzejszy pod koniec.

 

NALEWKA KOLONIALNA 0,7L- 40%

      To trunek niezwykle charakterny, o długotrwałym zapachu z nutką wanilii, konsystencji delikatnego miodu oraz odcieniu zachodzącego słońca nad jeziorem Omulew, gdzie napitek ów miał swój początek. Nalewka sporządzona z mieszanki bakalii - rodzynki, figi, daktyle i morele, broni od depresji w jesienne wieczory a zimą wzmacnia. Smakuje wybornie, podana lekko schłodzona, po posiłku lub do kawy i leguminy.

 

 

 

‹ powrót

Szczyrba

Strona zawiera materiały reklamowe dotyczące napojów alkoholowych, jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat aby kontynuować.