Szczyrba

Aktualności

Aktualności

Wyjątkowy dzień wyjątkowa chwila...

 Stumbras pierwsza i najstarsza wytwórnia wódki na Litwie, założona w roku 1906. Spółka cieszy się stuletnim uznaniem nie tylko dzięki umiejętności podążania krok w krok z progresem, ale również świadomości, iż wyroby wytwórni „Stumbras” są codziennie oceniane przez tysiące konsumentów. Dlatego pielęgnowanie tradycji, rzeczoznawstwo oraz naturalność jest fundamentem działalności spółki.

Technologiami wytwórni „Stumbras” zachwyca się mnóstwo specjalistów. Rzeczoznawcy spółki nigdy nie ulegli pokusie do wybrania łatwiejszej oraz szybszej drogi. Dlatego wódka „STUMBRAS Centenary vodka” („Wódka Stulecia”) produkowana jest tylko w sposób klasyczny, znany jeszcze z czasów carskiej Rosji.

W wódce tej zawarte są przekazywane z pokolenia na pokolenie wiedza i doświadczenie ekspertów wytwórni „Stumbras”. I tak już sto lat. Doborowe zboże i krystaliczna woda stanowią podstawę wódki „STUMBRAS Centenary vodka”. O jej nieskazitelnej czystości i delikatności smaku decydują specjalne srebrne filtry.


 

Pojemność 0.5l wódki „STUMBRAS Centenary vodka” jest szczególna – w butelce umieszczony jest prawdziwy dojrzały kłos pszenicy.


Zaskocz Gości Postaw Na Stumbras !!!

Skontaktuj Się Z Nami !!!

‹ powrót

Szczyrba

Strona zawiera materiały reklamowe dotyczące napojów alkoholowych, jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat aby kontynuować.