Szczyrba

Aktualności

Aktualności

Zabawa i świętowanie z Krakusem 40% to 100% satysfakcji!

Krakus 40%

Dobrze jest czasem pobawić się w polskim stylu, bo nie ma to, jak świętowanie z doskonale schłodzoną czystą wódką z naszych zbóż oraz tradycyjnymi potrawami i smakołykami! Krakus gości na polskich stołach od 1962 r. W swojej nowej formie budzi wspomnienia, ale też galopuje z duchem czasu!

Zmienia się razem z Tobą, choć nadal pozostał pewny siebie, zawadiacki i wesoły. To świetny Kompan na każdą uroczystość. Dba o dobry smak oraz doskonałe samopoczucie gości, gdyż z wiekiem zyskał na łagodności a także szlachetności (dzięki znakomitemu spirytusowi zbożowemu neutralnemu w jego wnętrzu).

Dostępne pojemności: 0,5l
Moc: 40% obj.

 

 

 

 

Krakus Exclusive

Czysta wódka (40%) klasy Top Premium. Największym jego atutem jest szlachetny, dojrzały bogaty smak, nad którym pracowano latami.

Możesz mieć pewność, że zawartość Krakusa jest najwyższej jakości. Osiągnięto ją dzięki starannej selekcji zbóż. Powstały na ich bazie pierwszorzędny spirytus neutralny zestawiono z krystalicznie czystą wodą.

Krakus Exclusive - to propozycja dla wymagających, którzy wybierają rzeczy posiadające unikalną historię - wystawne, choć eleganckie w swojej prostocie.

Dostępne pojemności: 0,5l
Moc: 40% obj.

 

 

 

 

Dostępny również w ozdobnej tubie.

Dostępne pojemności: 0,7l
Moc: 40% obj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj Się Z Nami !!!

‹ powrót

Szczyrba

Strona zawiera materiały reklamowe dotyczące napojów alkoholowych, jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat aby kontynuować.